SpinBet24
Brazylia   - Page 6 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brazylia

+2
Valencia
Special
6 posters

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Brazylia   - Page 6 Empty Brazylia

Pisanie by Special Pon 27 Lis 2017 - 22:48

First topic message reminder :

.





Palmeiras - Botafogo RJ
Typ: powyżej 0.5 gola w 1 połowie
Kurs: 1.40 (p)
Astekbet

Analiza: Dziś o godzinie 23:00 rozpocznie się spotkanie 37 kolejki - Serie A. Palmeiras zmierzy się na własnym terenie z ekipą Botafogo. Faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy. Palmeiras zajmuje obecnie 4 miejsce z dorobkiem 60 punktów - bilans spotkań: 18-6-12. Ich przeciwnicy zespół Botafogo zajmuje obecnie 9 miejsce z 52 punktami na swoim koncie - bilans spotkań: 14-10-12. Ciężko wskazać jednoznacznie faworyta w tym spotkaniu, myślę, że oba zespoły będą walczyć o zwycięstwo i mocno zaczną te spotkanie, spodziewam się tutaj dużo bramek. Ale moim typem na to spotkanie jest przynajmniej jeden gol strzelony w 1 połowie przez obojętnie którą ekipę.

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
SpinyBety : -5

Powrót do góry Go down


Brazylia   - Page 6 Empty Re: Brazylia

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 10 Mar 2020 - 15:25

Btafogo RJ-Parana   10.03.2020/23:30
typ: dokladny wynik 1:1
kurs:7,5
betsson
1/32 finalu,Botafogo RJ jest gospodarzem spotkania a zarazem faworytem.Ja jestem nieco ostrozniejszy co do tego zwyciestwa,mysle,ze mecz bdzie bardziej wyrownany i zakonczy sie remisem.To jest Puchar a wiec druzyny podchodza do niego bardzo osobiscie a Parana jest zespolem wyjazdowym,oczywiscie w mojej ocenie.Pamietam ta druzyne gdy grala w Serie A bardzo czesto remisowala mecze z zespolami wyzej notowanymi.W tym przypadku pokusze sie o dokladny wynik.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Brazylia   - Page 6 Empty Re: Brazylia

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 10 Mar 2020 - 15:37

Botafogo RJ-Parana   10.03.2020/23:30
typ:x
kkurs:3,7
betsson
Jest to juz 1:32 finalu i ten mecz zapowiada sie interesujaco.Wiekszosc z was a takze bukmacherzy wskazujecie zwyciestwo Botafogo RJ.Owszem,wedlug statystyk jest faworytem ale moim zdaniem mecz bedzie bardziej wyrownany i zakonczy sie remisem.Parana to klub nietuzinkowy,potrafiacy zaskoczyc w najmniej oczekiwanym momecie.Ponadto charakteryzuje sie dobra gra na wyjazdach.W spotkaniach ligowych w Serie A gdy tam grala czesto remisowala swoje mecze.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Brazylia   - Page 6 Empty Re: Brazylia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach