SpinBet24
Astekbet - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Astekbet

+11
Astekbet
Chriqui
Michalski1988
boywer
Barti80
kizior
MichW
adrianP
wilu1103
bmx34
ney11
15 posters

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Astekbet - Page 3 Empty Astekbet

Pisanie by ney11 Wto 19 Cze 2018 - 20:43

First topic message reminder :

Podesle ktos działający link do astekbet ?

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down


Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by boywer Pon 29 Paź 2018 - 19:23

Michalski coś mowił że zmienił przeglądarkę i pomogło.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Michalski1988 Pon 29 Paź 2018 - 19:25

Chyba jednak teraz jest to inny problem. Wcześniej odpalała mi się strona startowa. A teraz pojawia się komunikat o wstrzymaniu usług na terytorium Polski:
https://i.servimg.com/u/f18/19/97/89/95/bezety15.png

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by MichW Pon 29 Paź 2018 - 19:28

Michalski1988 napisał:Chyba jednak ma.. Do tej pory nie mogę się zalogować na Operze. Dlatego przerzuciłem się na Chrome, tu działa wszystko sprawniej. Przede wszystkim nie zacina się tak strona przy przesuwaniu strony jak wcześniej.

Chrome lubi pożerać ram także w samej płynności działania strony jest trochę lepsza o ile ma się dobrego kompa.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Barti80 Pon 29 Paź 2018 - 19:42

No dokładnie pisałem, że teraz jest inny problem, i pewnie jest to narzucone przez głównego dostawcę czyli 1xbet - zresztą u nich taki komunikat był na samym początku tego problemu.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by MichW Wto 30 Paź 2018 - 19:54

Niestety lipa. Również strona mobilna poszła się... Sad Ma ktoś jakiś aktywny link?

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by boywer Wto 30 Paź 2018 - 19:58

Ja jedynie przez vpn dzisiaj wchodziłem a tak to chyba narazie lipa..
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 467
SpinyBety : 28

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 20:00

Zapytajcie lepiej ASTEKBET czy przez VPN możecie się logować bez konsekwencji. Z reguły bukmacherzy nieprzychylnie patrzą na takie rozwiązania. Jeśli chcecie odzyskać środki z konta, to powinna być opcja napisania maila do nich, opisania stanu rzeczy i prośba o wypłatę.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Barti80 Wto 30 Paź 2018 - 20:09

Rozmawiałem wcześniej na live chacie z 1xbet i pisali, że można z vpn, ciekawe jak na to patrzy astekbet. Zawsze można przez vpn wejść na stronę i zapytać na livechacie czy przez vpn można się logować Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 20:27

Masz też na forum przedstawiciela tego bukmachera ( @ASTEKBET ). Wyślij prywatną wiadomość, być może będzie w stanie udzielić Ci wszystkich informacji na temat Twoich problemów.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by MichW Wto 30 Paź 2018 - 21:29

Nie ma co ryzykować z VPNem. Jeszcze pokryje się adres IP z innym graczem i dopiero może być problem z oskarżeniami o multi. W takim przypadku trzeba czekać na rozwiązanie problemu przez buka.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Barti80 Wto 30 Paź 2018 - 21:44

Ogólnie Panowie, jeżeli lubicie grać przez tego operatora (1xbet, astekbet, fansport). Można zawsze ściągnąć aplikację na PC od 1xbet. Można zawsze wejść na stronę przez VPN, następnie pobrać aplikację i śmiga aż miło... Smile Tak jak wcześniej pisałem, kasę wypłacają do 5 minut na ecopayz, więc póki ta aplikacja śmiga to ja problemu nie widzę Smile

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Astekbet Wto 30 Paź 2018 - 22:07

Witam.
Drodzy Państwo.
Sytuacja wygląda następująco. Jeden z bukmacherów, który również korzysta z oprogramowania 1xbet poprosił o przywrócenie w formularzu lokalizacji - Polska.   W związku z tym, ze 1xbet zablokował nowe rejestracje teraz wszystkim wyskakuje komunikat o procedurze składania dokumentów o licencję. Pracujemy nad usunięciem PL z formularza rejestracyjnego i wówczas powinno ponownie wszystko działać. Chcemy aby wprowadzić możliwość wyboru lokalizacji np. inne i ręcznie dokonać wpisu. Niebawem wszystko powinno wrócić do normy.

Co do VPN to korzystanie nie jest przestępstwem ale proponuje aby robiły to osoby które już weryfikowały konta. Stanowczo jednak odradzam rejestracji  w ten sposób nowych kont.
Astekbet
Astekbet

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 273
SpinyBety : 283

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Michalski1988 Wto 30 Paź 2018 - 22:12

Dzięki @Astekbet za opisanie całej sytuacji. Czy w poważnych przypadkach można do Ciebie kierować wiadomości priv?

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Barti80 Wto 30 Paź 2018 - 22:13

@Astekbet - mam pytanie, czy astekbet posiada aplikację do pobrania na PC? Bo nigdy nie sprawdzałem, a z tego co wiem u innych bukmacherów na tym samym oprogramowaniu przez aplikację na PC można grać. Pozdrawiam

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Barti80 Wto 30 Paź 2018 - 22:14

Michalski1988 - Po to jest support aby zadawać jemu pytania, oczywiście, że można, już wcześniej o tym pisaliśmy na forum w jakimś wątku.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Astekbet - Page 3 Empty Re: Astekbet

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach