SpinBet24
Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

+2
tigertyp
Admin
6 posters

Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by Admin Wto 5 Cze 2018 - 11:47

Na wniosek jednego z użytkowników tworzymy temat w którym użytkownicy będą mogli sobie wyjaśniać   konflikty.
Nie chcemy abyście prowadzili jakieś wojenki w tematach w których powinny znajdować się inne treści.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by tigertyp Nie 24 Cze 2018 - 3:18

@MichW dobry z ciebie goguś
Zgłoszenie o wymianę się robi zgodnie z regulaminem po uzyskaniu wielokrotności 100 FBpoints a u ciebie  po 99 Smile
Naprawdę, aż takie ciśnienie masz na te 20 pln.
Pytanie retoryczne bo wszyscy widzą, że tak heheh
Mam też nadzieję, że posty z tego tematu nie naliczają punktów bo tego w regulaminie nie ma a jak wszyscy wiedzą ty lubisz sobie nabijać punkty na konfliktach.

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by MichW Nie 24 Cze 2018 - 17:32

Zapraszam w takim razie do wizyty u okulisty.

Pierwsze zgłoszenie poszło po zebraniu 100 punktów. Nie zostało zrealizowane to zmieniłem je na 200 punktów po uzyskaniu 200pkt.

Swoją drogą skąd wziąłeś liczbę 99 jak właśnie mam 200 FBPoints. No śmiech na sali. Smile 

Widzę że parę osób loguje się co chwile aby sprawdzić czy się nie pomyliłem. Dziękuję i proszę o więcej! Very Happy

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by bmx34 Nie 24 Cze 2018 - 18:02

Niektórych pewnie boli że ktoś wymienia punkty na kasę,w takim razie zapraszamy do aktywności i rowniez będzie uczestniczyć w wymianach.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 922
SpinyBety : 31

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by tigertyp Wto 26 Cze 2018 - 19:41

@MichW nie pochlebiaj sobie bo nikt nie czyta twoich bredni takich jak Finał Ligi mistrzów w innym mieście niż Kijowie. A twoje tłumaczenie, ze gdzieś coś oglądałeś to jest na poziomie przedszkolaka. Wielokrotność 100 postów oznacza, że zgłoszenie robisz na 101 poście czy 201 a Twoje zgłoszenie to był post nr 200 Smile Widzę, że jesteś strasznie zakompleksiony i jak widać to ty powinieneś zmienić okulistę i ogólnie w takim  razie lekarza.
Gdzieś mam jak aktywny jest @MichW tylko jakie brednie wypisuje czasami i na czym nabija te punkty. W ostatnim czasie połowa twoich postów to było wdawanie się z innymi w dyskusje i pokazywanie a właściwie udowadnianie, że wydaje ci się że jesteś najmądrzejszy.
Nie ja wypłacam kasę i nie z mojej kieszenie więc @bmx34 twoja uwaga jest śmieszna.

Oczywiście po raz kolejny udowadniasz, że jak ktoś ci zwraca uwagę to musisz atakować człowieka. Zaraz udowodnię ci kto powinien zgłosić się w takim razie do okulisty. Bo specjalnie zrobiłem zrzut  wiedząc, ze będziesz znowu sapał.

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by tigertyp Wto 26 Cze 2018 - 19:47

Tarammmmmmmmm

I kto powinien zmienić okulistę. Jak kogoś obrażasz to przynajmniej najpierw trochę pomyśl chyba, ze to nie jest twoją mocną stroną. Ba nie tylko ty potrafisz dowalać innym człowieczku.

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami 11111110


https://i.servimg.com/u/f42/19/80/58/25/11111110.png

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by MichW Wto 26 Cze 2018 - 20:33

Ok odniosę się ostatni raz na twoje wypociny bo szczerze szkoda mi na ciebie czasu.

Widzę że parę osób ma do mnie jakiś ogromny ból za to że się udzielam i korzystam z nagród forum. Bardzo ciekawe że twoje ataki (bo ciężko mi to nazwać krytyką) są bliźniaczo podobne do wpisów 2-3 osób na tym forum.

Finał LM? Proszę bardzo pójdę jeszcze bardziej hardkorowo i powiem wam że formalnym gospodarzem meczu Nigeria - Argentyna jest Nigeria.

Fakt że zdarzało mi się przesadzić w odpowiedzi na krytykę kilku osób i nie kryję się z tym, ale co ty gościu wypisujesz to ja nie widzę nic poza hejtem.

Pokazałeś światu screen w którym przyznaje się do pomyłki i piszesz że webmaster mi dowalił. @bmx34 zwrócił tobie uwagę to też go zaatakowałeś. Niekorzystanie z nagród robi z ciebie lepszego człowieka, bo czegoś tutaj nie rozumiem?

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by ney11 Wto 26 Cze 2018 - 20:55

@tigertyp nie masz racji niestety , wymienić mozna 100FBPOINTS 
Regulamin mówi „Punkty otrzymujemy za aktywność we wszystkich działach z wyłączeniem Konkursów oraz typów live i przedmeczowych.” Samo zgloszenie nie jest punktowane jak widac 

Z reguły wole sie nie wtrącać w jakies kłótnie , ale bez sensu sie spinać , tym bardziej bez przyczyny

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 626
SpinyBety : 63

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by tigertyp Wto 26 Cze 2018 - 21:03

Jesteś śmieszny jak twoje wypociny chłopcze
Jakbym nie miał zrzutu to wciąż byś szedł w zaparte. Nie za to że się udzielasz tylko wypisujesz głupoty i jakieś brednie.
Nie pokazuje zrzutu w którym ci zwraca uwagę webmaster tylko zrzut w którym prosisz o wymianę 200 punktów a to jest twój dwusetny punkt za ten post ze zgłoszeniem
Ale widzę, ze jesteś ograniczony i tego nie rozumiesz hahaah

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by tigertyp Wto 26 Cze 2018 - 21:04

Ok to mój błąd tym razem. Dzięki @ney11 za wytłumaczenie a nie zachowywanie się jak burak czyli @MichW

tigertyp

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 239
SpinyBety : 146

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by Brunobet Wto 26 Cze 2018 - 21:27

Na mój gust oboje przesadzacie.
A i reszta nie potrzebnie się wtrąca w tą dyskusje, ale skoro już tak to i ja dorzucę dwa grosze.

Po pierwsze moim zdaniem powinno wyglądać to tak, że jak ktoś ma problem to zakłada w tym dziale wątek czy temat np.  tigertyp vs MichW i tam sobie wyjaśniają bez zbędnych pochlebców i hejterów.
Po drugie @tigertyp czy naprawdę ten jeden post nawet jakbyś miał rację to takie wielkie uchybienie?
Po trzecie @MichW faktycznie za każdym razem jak ktoś zwraca tobie uwagę to agresor Ci się włącza. To, że jestem zarejestrowany na forum od miesiąca nie oznacza, ze od roku nie czytałem forum i nie zaglądałem tu regularnie.  Z moich obserwacji kilkumiesięcznych powinieneś iść na medycynę bo za każdym razem jak ktoś zwraca Tobie  uwagę  to wysyłasz go do lekarza lub konkretnego specjalisty.

Nie zmienia to faktu, że forum przepłaca aktywność bo jakbym się uparł to 100 postów pisałbym codziennie. Sam skorzystałem z tej opcji al tylko dlatego, że wszyscy naraz zaczęli wymieniać.   Moim zdaniem wystarczy jedna opcja nagradzania aktywnych a jedną powinno się zlikwidować a zaoszczędzony hajs przeznaczyć na jakiś konkurs aby więcej osób miało szansę na wygranie czegoś. Teraz jest sytuacja, że np. JA czy @MichW lub ktokolwiek inny w miesiącu wymienimy 3-4 razy punkty czyli jakieś 80 pln a na koniec miesiąca siłą rzeczy zgarniemy kolejne 100, 80 czy 60 za aktywność. Czyli kilka razy nagroda za jedno i to samo.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 578
SpinyBety : 380

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by MichW Wto 26 Cze 2018 - 21:44

Ciężko nie stracić cierpliwości jak ktoś w kółko nazywa Cię "burakiem" i "ograniczonym człowieczkiem". Urodziłem się zdrowym więc wypraszam sobie takie coś nawet na forum. Przy okazji facet ewidentnie szukał ataku bo nawet nie zechciał sprawdzić poprzednie posty że punkty zostały wymienione bez problemu czyli idąc tą logiką administracja łamie regulamin. Dla mnie to kompletny bezsens i szukanie zaczepki na siłę.

Co do samych nagród. Jak to mawiają pieniądze potrafią zepsuć człowieka i najlepiej dla atmosfery gdyby w ogóle nie było nagród, ale znając życie aktywność pewnie by trochę zmalała. Wink 

Co do medycyny. Hmm zastanowię się. Ja się przyznałem że przesadziłem parę razy no ale jestem zdania że wina leży po obu stronach. Ogólnie myślę że takie przepychanki nie mają żadnego sensu, ale jak ktoś ma zamiar mnie oznaczać i oczekiwać wyjaśnienia sporu to będę się do tego odnosić.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by Admin Wto 26 Cze 2018 - 21:52

Tak po obu stronach.
Jednak prześledź swoje "zgrzyty" Smile Facet zwrócił uwagę w dość kulturalny sposób, a to ty go wysłałeś w pierwszych słowach pierwszej wypowiedzi do lekarza i tak to wygląda w 90% przypadków.
Myślę, że nie ma sensu już tego roztrząsać.

Pozdrowionka dla wszystkich
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by Admin Wto 26 Cze 2018 - 22:01

Przypominam, ze za wypowiedzi w tym dziale nie będziemy reagować przesadnie z upomnieniami, ostrzeżeniami czy banami. Z pewnością aktywność w tym temacie nie będzie miała wpływu na poziom zaufania.
Jednak przypominam o jednej ważnej zasadzie na forum "zero wulgaryzmów"
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami Empty Re: Spory i wyjaśnienia pomiędzy użytkownikami

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach