SpinBet24
Ile medali zdobęda Polacy Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ile medali zdobęda Polacy

Go down

20022018

Pisanie 

Ile medali zdobęda Polacy Empty Ile medali zdobęda Polacy




Myślicie, że jeszcze zdobędziemy jakiś krążek na tej imprezie ?

Jak na razie honoru bronią  tylko skoczkowie.
supermario
supermario

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 39
SpinyBety : 40

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Ile medali zdobęda Polacy :: Comments

avatar

Pisanie Sob 24 Lut 2018 - 15:27 by bonusowo

Te igrzyska dobitnie pokazały nam nasze miejsce w szeregu w sportach zimowych

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 25 Lut 2018 - 1:36 by MichW

Taka prawda że u nas nie stawia się na sporty zimowe oprócz skoków.

Dzisiaj jednak wierzę w Justynę że wyrwie medal. Chyba nie ma drugiego tak walecznego polskiego sportowca jak ona.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 25 Lut 2018 - 22:20 by palczakcom

IO przeszły do historii
Co do Justyny mam inne zdanie nie ma tak narzekającego drugiego sportowca. To ktoś bierze leki na astme, to skoczkowie mają lepsze kurtki i tak na każdych dużych imprezach. Żeby nie było, że ją hejtuje bo doceniam jej wyniki sportowe ale ona wiecznie jest pokrzywdzona

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 26 Lut 2018 - 18:41 by MichW

Ja akurat myślę inaczej. Moim zdaniem ona nie narzeka tylko mówi wprost o problemach. Wg mnie trochę śmiechu warte że prawie każdy Norweg nagle zaczął mieć astmę i biorą leki które są na granicy z dopingiem. To tak samo jak z sztangistami którzy mieli za mało siły to się koksowali i to był doping a tutaj to nagle biedne Norweżki bo chore.

Tak samo nie uznaję wyników Bjoergen. Kto w normalnych warunkach wygrywa o 2 minuty przed drugą zawodniczką pomimo tego że rywalki za nią biegły na dobrym poziomie. Oczywiście gratulacje dla niej bo nie raz z Justyną robiły spory spektakl ale prawda jest taka że Justyna na tym polu była zawsze poszkodowana bo nie kombinowała.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach