SpinBet24
Anglia niższe ligi - Page 6 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Anglia niższe ligi

+6
andrzejszwedzki
bmx34
kobra
MichW
mazik
wilu1103
10 posters

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Anglia niższe ligi

Pisanie by wilu1103 Wto 20 Lut 2018 - 7:56

First topic message reminder :





Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto 4 Lut 2020 - 11:40, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : wstawianie tabeli live w pierwszym poście)
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down


Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 28 Wrz 2019 - 14:56

W 1 lidze Angielskiej zagraja dzisiaj przeciwko sobie druzyny Sanderlandu i Milton Keynes Dons.Dla obu zespolow jest to dziesiate spotkanie.Dotychczas Sanderland wygral cztery z nich,cztery zremisowal i jedno przegral,Milton,cztery wygral i piec przegral.Ta statystyka,na dzisiejszego faworyta wskazuje druzyne Sanderlandu i ja sie z tym zupelnie zgadzam.Ogolnie jest zespolem bardziej doswiadczonym,ktory czesto goscil w Premieship.Przejzalem dla pewnosci,tez statystyke bezposrednich pojedynkow tych druzyn,wyrazna przewaga Sanderlandu,na piec ostatnich,piec zwyciestw.W takiej sytuacji nie mam cienia watpliwosci co do tego zwyciestwa.Pamietac tez trzeba,ze Sanderland jest w tym spotkaniu gospodarzem,ten atut potrafi w pelni wykorzystac.Odkad pamietam,Sanderlan u siebie wygrywal z duzo silniejszymi rywalami.Jest to moja ocena a jak bedzie,czas pokaze.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Pon 7 Paź 2019 - 12:33

Bolton-Blackpool  07.10.2019/21:00
typ:1x
kurs:2,24
forbet
Anglia 1 liga Bolton (23)-Blackpool (5) Ogolnie zespol Boltonu stawia sie na przegranej pozycji w tym spotkaniu.Mozna rzeczywiscie powiedziec,ze faworytem jest Blackpool,biorac pod uwage pozycje druzyn w tabeli ale to wcale nie odzwierciedla wydarzen na boisku.Bolton jest ostatni w tabeli,to fakt,ta druzyna dodatkowo ma minusowe punkty karne nalozone przez zarzad,sytuacja wiec jest delikatnie mowiac niekomfortowa,byc moze jest tez kandydatem do spadku,nie znaczy to,ze dzisiaj musi przegrac spotkanie.Zwroccie uwage na wyniki dotychczasowych pojedynkow Boltonu.tylko jeden mecz przegrany u siebie z liderem,Ipswich Town,pozostale remisy.Ta druzyna wysoko przegrywala ale na wyjazdach.Ja bym nie przekreslal szans na dobry wynik z Blackpool.Jeszcze jedna cenna uwaga,Bolton grajac u siebie,nie traci wiecej jak jedna bramke a wiec typ na mala ilosc goli w meczu,tez jest wskazany.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 26 Lis 2019 - 13:49

Forest Green-Crewe   26.11.2019/20:45
typ:1
kurs:2,70
betsson
Ten mecz moim zdaniem bedzie bardzo wyrownany i zaciety ale stawiam na jednobramkowe zwyciestwo gospodarzy.W gornej czesci tabeli jest bardzo ciasno,sytuacja zmienia sie jak w kalejdoskopie z kazda kolejka,rzadna z druzyn nie moze byc pewna swego.Crewe poczatek sezonu miala bardzo udany jednak pozniej ta dobrze funkcjonujaca maszyna sie zaciela,dopiero ostatni mecz u siebie wygrany.Forest Green wrecz odwrotnie,od kilku spotkan nabiera tepa,jedyna przegrana z Plymouth,ten zespol ostatnio gra bardzo rowno i jest w wysokiej formie.W tym przypadku nie bez znaczenia sa poprzednie,bezposrednie pojedynki,kazda z tych druzyn wygrywala u siebie.W tak wyrownanym spotkaniu,jest to cenna wskazowka.Oczywiscie jest to moja prywatna ocena a na boisku wszystko inne tez moze sie wydarzyc.Ja w podsumowaniu podtrzymuje swa decyzje i stawiam na,przynajmniej jednobramkowe zwyciestwo druzyny gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 7 Gru 2019 - 9:25

Bolton-Wimbledon   07.12.2019/16:00
tYP.1
KURS.2;04
BETSSON W tym spotkaniu moim zdecydowanym faworytem jest druzyna gospodarzy,ktora powinna wygrac roznica przynajmniej jednej bramki.Bolton ma tylko jeden punkt ale tak w rzeczywistosci od poczatku sezonu zdobyl ich duzo wiecej,wystartowal z minusowym bilansem za sprawa kary nalozonej przez zwiazek.Ta druzyna,skreslona przez wielu graczy jednak sie nie poddala mimo fatalnej sytuacji i juz na polmetku rozgrywek wyszla z minusowego salda.Wedlug mnie bedzie sie w dalszym ciagupiela w gore i sezo zakonczy gdzies w srodku tabeli.Dzisiaj z Wimbledonem nie powinna miec wiekszych klopotow bo jest to jeden ze slabszych zespolow w 1 lidze.Na co warto zwrocic jeszcze uwage,to ze Bolton gra znacznie lepiej na swoim boisku,tutaj zazwyczaj zdobywa komplety punktow.A wiec sumujac,typuje zwyciestwo gospodarzy,jednobramkowe a jak bedzie wieksze wcale nie bede zdziwiony.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 14 Gru 2019 - 11:45

Soundharpe-Colchester   14.12.2019/16:00
typ:2
kurs:2,80
betsson
Bardzo interesujacy mecz,obydwie druzyny pozostaja bez porazki w kilku ostatnich swoich pojedynkach co sugeruje wyrownana walke.Forma,dobra forma to klucz do sukcesu.Soundharpe jest tutaj gospodarzem,w bezposrednich kontaktach z Colchesterem ma korzystniejszy bilans a wiec teoretycznie powinna ten mecz wygrac.Moim zdaniem,zwyciezca bedzie druzyna gosci.Nie wiem dlaczego ale mam do niej wieksze zaufanie.Sugeruje sie tez aktualna pozycja Colchesteru,wygrana daje jej awans do pierwszej,premiowanej siodemki,jest wiec duza motywacja.Tak naprawde to nie wiem co jeszcze dodac analizujac to spotkanie,to,ze Colchester w tym sezonie wygral dwa spotkania wiecej? Tez moze miec jakies znaczenie ale przedewszystkim jak juz wspomnialem,kieruje sie intuicja.Mam nadzieje,ze mnie nie zawiedzie.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 11 Sty 2020 - 12:15

Southend-Tranmere   11.01.2020/16:00
typ:1
kurs:2,6
betsson
Pojedynek dwoch slabszych druzyn,jak widac w tabeli zajmuja odlegle pozycje w grupie spadkowej.Roznica punktowa pomiedzy nimi jest jednak duza widoczna na korzysc Tranmere i z tego powodu wystepuje tutaj w roli lekkiego faworyta.Ten zespol ma szanse na szybkie opuszczenie strefy spadkowej,przeciwnie gospodarze,ktorzy dotychczas zgromadzili zaledwie dziewiec punktow.Ale to jest wlasnie powodem,ze w tym spotkaniu stawiam na zdecydowane zwyciestwo Southend.Tranmere notuje wyrazny spadek formy,w poprzedniej rundzie grala bardzo dobrze i zajmowala nawet wysoka lokate.Kryzys sprawil,ze szybko poleciala w dol tabeli,no cuz jesli nie ma formy to rzadne statystyki nie pomoga.Wobec tego Southend ma duza okazje by poprawic swoj dorobek punktowy,wykorzysujac slaba dyspozycje przeciwnika.Ja wierze w to zwyciestwo,Southend gra u siebie i juzwygrywala tutaj wczeniej z Tranmere.Tym razem tez powinna.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 11 Sty 2020 - 12:39

Stevenage-Port Vale   11.01.2020/16:00
typ:1
kurs:2,90
betsson
Spogladajac na tabele ligowa,odnosi sie wrazenie,ze to druzyna gosci powinna wygrac ten mecz a juz napewno jest faworytem.Jednaksa to czesto mylne skjarzenia a sttystyki nie oddaja wydarzen na boisku.Moim zdaniem tak to jest w tym przypadku i ja stawiam na zdecydowane zwyciestwo druzyny Stevenege.Bardzo dluga juz nie odniosla zwyciestwa,z tego tytulu zajmuje przedostatnie miejsce w klasyfikacji,ma wiec okazje poprawic swoj bilans.Port Vale nie jest az tak wygorowanym przeciwnikiem,wiekszosc spotkan to remisy i co wazne,na wyjazdach gra zmacznie slabiej.Wedlug mnie bardzo duze znaczenie maja tutaj wyniki bezposrednich pojedynkow,Stevenage wygrywala juz u siebie.Tym razem ponownie wystepuje w roli gospodarza i powinna wykorzystac ten atut.W pozniejszym czasie beda mecze z silniejszymi rywalami i o punkty bedzie duzo trudniej walczyc.No cuz jest to moja prywatna ocena a jak bedzie naprawde,niebawem sie przekonamy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 14 Sty 2020 - 9:28

Stevenege-Oldham    14.01.2020/20:45
typ:2
kurs:3,05
betsson
Mecz w ktorym spotykaja sie jedne ze slabszych druzyn drugoligowych i jest to walka o punkty porzebne do utrzymania.Aktualnie to Stevenege jest pod kreska,kandydat do spadku.Oldham kilka pozycji wyzej ale konto punktowe nie daje pewnosci do pozostania w 2 lidze.Dzisiaj ta druzyna ma duza szanse na poprawienie swego bilansu,gosci u najslabszej w lidze.Czy jej sie to uda? Moim zdaniem tak,Oldham juz od dluzszego czasu nie odniosla zwyciestwa,przeciwnicy byli zbyt silni i chociaz sama nie jest silna druzyna z Stevenege powinna sobie poradzic.Mysle,ze nie bez znaczenia sa tutaj bezposrednie pojedynki tych zespolow,Oldham ma wyrazna przewage,wygrywala bardzo czesto na wyjazdach.Napewno jest to trudny mecz do poprawnej oceny.ja jednak licze na przewage Oldham,ktora wyraznie wynika ze wczesniej wspomnianej przewagi,bezposrednich konfrontacji.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Sob 25 Sty 2020 - 13:28

Marecambe-Cambridge Utd    25.01.2020/16:00
typ:1
kurs:2,70
betsson
Anglia-2 Liga...Marecambe podejmuje u siebie druzyne Cambridge Utd. i chociaz te druzyny nie naleza do silnych to spotkanie moze byc interesujace.Duzyna gospodarzy,Marecambe aktualnie zamyka tabele ligowa,broni sie przed spadkiem.Wszyscy wiemy,ze takie zespoly charkteryzuje duza ambicja i wola walki.Moim zdaniem wszystko to dzisiaj zobaczymy i Marecambe wygra mecz.Mysle tez ze duze znaczenie bedzie mial atut swojego boiska.Marecambe tutaj czuje sie znacznie pewniej.W ostatnim czasie juz odniosla takie zwyciestwo nad Port Vale i zremisowala z Colchesterem.Cambridge Utd jest duzo wyzej w klasyfikacji,jednak ostatnio pozostaje bez formy.Kilka kolejnych porazek,swiadczy o tym najlepiej.Ostatnia wygrana to wlasnie z Marecambe na swoim boisku ale...minimalna wiec mozna sadzic,ze dzisiaj gospodarze sie zrewanzuja.Biorac pod uwage slaba aktualnie forme Cambridge Utd. uwazam,ze gospodarze wygraja zdecydowanie dominujac w obydwu polowach.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 28 Sty 2020 - 14:00

Northampton-Southorpe   28.01.2020/20:45
typ:1
kurs:2,21
betsson
Anglia-2 Liga...Northampton (6) podejmuje u siebie druzyne Southorpe (15),moim zdaniem gospodarze sa tutaj zdecydowanym faworytem,powinni wygrac po dominacji w calym spotkaniu.Northampton w tym sezonie gra bardzo dobrze,zajmuje wysokie miejsce w klasyfikacji i wciaz istnieja realne szanse bezposredniego awansu do 1 ligi.Narazie do trzeciej druzyny Plymuth maja tylko cztery punkty straty,wiec niewiele.Dzisiejsze zwyciestwo znacznie druzyne przyblizy do tego celu.Z drugiej strony,musi uwazac bo tuz za nia z niewielka strata punktowa,plasuja sie trzy inne druzyny,ktore moga byc zagrozeniem.Southorpe to zespol srodka tabeli,33 punkty,ktore posiada druzyna,pozwalaja jak sie to popularnie mowi,spac spokojnie.W bezposrednich konfrontacjach tych zespolow,juz nie widac przewagi Northamptonu ale wowczas druzyny byly w jakze odmiennych formach.Dzisiaj to Northamptom jest ta z lepsza forma i napewno to wykorzysta.Na korzysc tez trzeba zapisc atut swojego boiska.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 11 Lut 2020 - 9:53

Shrewsbury-Accington    11.02.2020/20:45
typ:1
kurs:2,4
betsson
Anglia-1 Liga...Shrewsbury podejmuje u siebie druzyne Accington.Spotkanie to wyglada na bardzo wyrownane a i duzo graczy typuje wynik remisowy.No sa jak najbardziej ku temu podstawy,zespoly te sasiaduja ze soba w tabeli a taki remis umacnia ich pozycje oddalajac spadek do 2 ligi.Ja jednak za faworyta i to zdecydowanego uwazam druzyne Shrewsbury.Przedewszystkim jest tutaj gospodarzem i jest to duzy atut,ponadto Shrewsbury niedawno stoczyla pasjonujacy dwumecz z Liverpoolem w FA Cup,remisujac u siebie a na boisku mistrza Angli przegrala minimalnie.Ta druzyna ma duzy potencjal.Accington w kilku ostatnich swoich pojedynkach,wygrala tylko jeden ostatni mecz ze slabym Wimbledonem,nie jest w najwyzszej formie i dlatego wedlug mnie nalezy zwrocic uwage na bezposrednie konfrontacje tych zespolow.Shrewsbury wygrywala u siebie i to zdecydowanie.Moze jestem niepoprawnym optymista ale sadze,ze gospodarze zdominuja caly mecz wygrywajac tez pierwsza polowe.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 11 Lut 2020 - 10:29

Newport-Wallsall   11.02.2020/20:45
typ:1
kurs:2,15
betsson
Anglia-2 Liga...Newport podejmuje dzisiaj u siebie druzyne Wallsall i to spotkanie wyglada teoretycznie na remisowe.Obydwa zespoly sasiaduja ze soba w srodkowej czesci tabeli i taki remis umacnia ich pozycje.Takze w kilku ostatnich pojedynkach,kazdej z tych druzyn jest remis,po dwie wygrane i trzy pzegrane mecze.Ale Newport dwa swoje ostatnie mecze przegrala,czy moze byc fatalnie w trzecim? Nie sadze.Tutaj biore pod uwage bezposrednie pojedynki zespolow,w rundzie jesiennej tego sezonu,Newport zremisowala bezbramkowo wyjazd a wiec u siebie pownna wygrac bo tutaj gra znacznie lepiej.Ponadto w 2017 roku poknala u siebie Walsall w FA Cup i to tez mze byc wskazowka.No takale sa to tylko moje domysly a jak bedzie naprawde,niebawem sie przekonamy.Ja w kazdym razie stawiam na zdecydowane zwyciestwo gospodarzy.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 11 Lut 2020 - 11:11

Northampton-Swidon   11.02.2020/20:45
typ:x
kurs:3,3
betsson
Anglia-2 Liga...Northampton podejmuje dzisiaj u siebie lidera klasyfikacji druzyne Swidon.Mecz bardzo interesujacy,ktoremu warto poswiecic wiecj uwagi.Pozycja lidera zespolu gosci jest zaskoczeniem ale ta druzyna jest w tym sezonie naprawde dobrze przygotowana i prawdopodobnie awansuje do 1 ligi.Tymczasem do utrzymania pierwszego miejsca potrzebuje remisu i mysle,ze go osiagnie,chociaz gospodarze to trudny rywal.W poprzedniej rundzie tego sezonu,Northampton pokonala na wyjezdzie Swidon jak i wygrywala u siebie w poprzednich sezonach.Ale aktualnie Swidon jest w duzo wyzszej formie.Northampton tez zajmuje wysokie miejsce w klasyfikacji,premiowane barazami do awansu.Jednak by zachowac bezpieczna przewage nad kolejnymi druzynami,wystarczy jej remis.Naturalnie zwyciestwo daje jej duzo wiecej i moze pokusic sie w dalszej czesci rozgrywek o bezposredni awans ale czy jest dzisiaj w stanie pokonac rozpedzona Swidon? Raczej nie.Wedlug mnie jest to typowo remisowe spotkanie a i uwazam,ze kazda z druzyn zdobedzie bramke,wiec i opcja,ze obydwie zapunktuja tez jest dobra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 11 Lut 2020 - 11:13

Northampton-Swidon   11.02.2020/20:45
typ: obydwie druzyny zapunktuja
kurs:1,78
betsson
Anglia-2 Liga...Northampton podejmuje dzisiaj u siebie lidera klasyfikacji druzyne Swidon.Mecz bardzo interesujacy,ktoremu warto poswiecic wiecj uwagi.Pozycja lidera zespolu gosci jest zaskoczeniem ale ta druzyna jest w tym sezonie naprawde dobrze przygotowana i prawdopodobnie awansuje do 1 ligi.Tymczasem do utrzymania pierwszego miejsca potrzebuje remisu i mysle,ze go osiagnie,chociaz gospodarze to trudny rywal.W poprzedniej rundzie tego sezonu,Northampton pokonala na wyjezdzie Swidon jak i wygrywala u siebie w poprzednich sezonach.Ale aktualnie Swidon jest w duzo wyzszej formie.Northampton tez zajmuje wysokie miejsce w klasyfikacji,premiowane barazami do awansu.Jednak by zachowac bezpieczna przewage nad kolejnymi druzynami,wystarczy jej remis.Naturalnie zwyciestwo daje jej duzo wiecej i moze pokusic sie w dalszej czesci rozgrywek o bezposredni awans ale czy jest dzisiaj w stanie pokonac rozpedzona Swidon? Raczej nie.Wedlug mnie jest to typowo remisowe spotkanie a i uwazam,ze kazda z druzyn zdobedzie bramke,wiec i opcja,ze obydwie zapunktuja tez jest dobra.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by balonik19821 Wto 11 Lut 2020 - 19:18

Brentford - Leeds
typ: 1
kurs: 2,3
Betsson



Jeszcze do niedawna wicelider z Leeds byłby w tym meczu zdecydowanym pewniakiem jednak ostatnie kiepskie występy sprawiły, że goście są w spory dołku psychicznym. Leeds w 5 ostatnich meczach aż cztery razy doznawali goryczy porażki ulegając w tym czasie z: Sheffield Wed 2-0 przed własną publicznością, QPR na wyjeździe 1-0, Wigan u siebie 1-0 oraz Nottingham 2-0 w delegacji w ostatniej kolejce. Tymczasem Brentford  to piąta drużyna w tabeli, która z kolei w pięciu ostatnich meczach tylko raz przegrała ulegając Nottingham 1-0 u siebie. W ostatnich dwóch kolejkach gospodarze zdobyli komplet punktów pokonując Hull 5-1 oraz zwyciężając na wyjeździ z Huddersfield 3-2.  Gospodarze to obok West Bromwich najskuteczniejsza drużyna w lidze, która w 31 kolejkach strzeliła aż 51 bramek. W ostatnich meczach między tymi drużynami przeważnie górą był gospodarz meczu. Myślę, że w obecnej formie Leeds gospodarze nie powinni mieć problemów z wygraniem tego pojedynku. Stawiam na Brentford.

balonik19821

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 156
SpinyBety : 145

Powrót do góry Go down

Anglia niższe ligi - Page 6 Empty Re: Anglia niższe ligi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach