SpinBet24
Grupy Ligi Narodów - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Grupy Ligi Narodów

+9
marecki777
mistrz222
mamut
Diablo
MichW
juveman87
fbmod
stoprocent8
Admin
13 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Grupy Ligi Narodów

Pisanie by Admin Sro 24 Sty 2018 - 11:01

First topic message reminder :

Losowanie Ligi Narodów odbędzie się w Lozannie w środę 24 stycznia. Początek o godzinie 12:00
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by mistrz222 Pon 19 Lut 2018 - 21:22

Myślę, że dorówna przynajmniej w Polsce
Po pierwsze nas w Lidze Mistrzów nie ma Smile
Po drugie nawet jakby to Legie w Lidze mistrzów będzie mniej ludzi chciało oglądać niż mecz Polski z naprawdę silnymi narodówkami

mistrz222

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 79
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by marecki777 Nie 11 Mar 2018 - 23:35

Według mnie Polska wcale nie jest faworytem tej grupy, sukcesem byłoby już zajęcie 2 miejsca w tej grupie. Do startu Ligi Narodów mamy jeszcze wiele czasu, ale prawda jest taka, że obecnie mamy bardzo duże problemy w kadrze, Adam Nawałka nie ma obecnie łatwego zadania, problemy Grosika, Kuby, kontuzja Makuszewskiego, bardzo duży problem z skrzydłowymi w kadrze to tylko malutka część problemów w kadrze, ciężko na obecną chwilę byłoby skompletować 11, która gra regularnie w swoich klubach. Ale tak jak napisałem do Ligi Narodów mamy jeszcze bardzo dużo czasu i mam nadzieję, że po mundialu A. Nawałka będzie już szukał alternatyw dla starych wyjadaczy i powoli budował skład na EURO 2020 wprowadzając do gry młodych zawodników, chociażby z kadry U21, którą prowadzi Michniewicz i jest w bardzo dobrym kontakcie z selekcjonerem Nawałką. Trzymamy kciuki Smile
marecki777
marecki777

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 51
SpinyBety : 40

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by hetman6 Nie 11 Mar 2018 - 23:51

A ktoś wspomniał, że jest farworytm tej grupy?
@marecki777 sam fakt, że jesteśmy na 7 miejscu w rankingu nie przekłada się na nic. Jeżeli tu mielibyśmy  być faworytami grupy to na mistrzostwach powinniśmy wyjść z grupy grając z opaskami na oczach
hetman6
hetman6

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 198
SpinyBety : 109

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by marecki777 Pon 12 Mar 2018 - 0:00

No nikt nie wspominał, ale słyszałem już takie pogłoski z różnych stron itp, że lepiej nie można było trafić itp. Nie ma co się cieszyć z powodu trafienia w grupie Włochów, bo według mnie na prawdę będą mocni. Ale fakt jest taki, że tu grają najlepsi z najlepszych i trzeba godnie się postawić przeciwnikom. Dokładnie z 7 miejscem w rankingu FIFA masz rację, tak na prawdę Mundial zweryfikuję wszystko, mamy jedną z trudniejszych i najbardziej wyrównanych grup, sukcesem będzie wyjście z grupy.
marecki777
marecki777

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 51
SpinyBety : 40

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by MichW Pon 12 Mar 2018 - 0:22

Ja myślę że ciężko byłoby trafić lepiej ze względu na atrakcyjność Wink Każdy chciałby grać z Włochami a szczególnie nasz prezes, a z Portugalią mamy rachunki do wyrównania Smile I myślę że tak samo zawyżone jest nasze miejsce w rankingu co Włochów i Portugalczyków którzy też mają spore problemy na niektórych pozycjach.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by marecki777 Pon 12 Mar 2018 - 0:29

Jeżeli miałbym kogoś bardziej się obawiać w tych spotkaniach to postawiłbym na Włochów, Portugalia swoją grą nigdy mnie nie przekonywała, ich futbol po prostu nie jest przyjemny w ostatnich czasach dla oka, ale prawda jest taka, że na EURO grali skutecznie, to jest turniej i wygrali ten turniej, więc to trzeba dla nich oddać. Jest to na pewno jakiś koniec pewnej ery, jeżeli chodzi o reprezentację Włoch, myślę, że za wszelką cenę będą chcieli udowodnić, że brak ich na Mundialu był "małym" wypadkiem przy pracy. Na pewno będą trudniejszymi rywalami niż Portugalia. Ogólnie zawsze byłem za różnego rodzaju urozmaiceniami w piłce nożnej i jak najbardziej przekonują mnie do siebie turnieje takiego typu jaki jest Liga Narodów.
marecki777
marecki777

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 51
SpinyBety : 40

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by dominikbolt95 Wto 1 Maj 2018 - 22:52

Nie mogę się doczekać na początek tych rozgrywek. Świetna inicjatywa.
dominikbolt95
dominikbolt95

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 180
SpinyBety : 101

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by wilu1103 Czw 24 Maj 2018 - 10:20

Znamy już miejsce rozegrania dwóch domowych spotkań Polaków w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Zarówno mecze z Portugalią, jak i Włochami zostaną rozegrane na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Takie informacje podał Polski Związek Piłki Nożnej.
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 515
SpinyBety : 170

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by Barti80 Pon 27 Sie 2018 - 15:07

Znamy powołania J. Brzęczka na mecze reprezentacji Polski. Największym zaskoczeniem jest chyba brak K. Grosickiego, ale Kamil nie gra w klubie, więc z jednej strony decyzja jest słuszna i jak najbardziej zrozumiała.

Tak prezentuję się lista powołanych zawodników.

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Powoaa12

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by MichW Pon 27 Sie 2018 - 17:31

Trochę ciężko zrozumieć logikę powołań. Grosicki nie gra w klubie, Jędza dopiero zaczął a Pazdan "odpoczywa" po mundialu to pytanie dlaczego powołanie dostał Kuba? Zawsze broniłem powołań dla niego ale mundial pokazał że już z kontuzjami sobie nie radzi i lepiej byłoby dać szansę komuś innemu.

PS: Wątek o Reprie Polski już jest na forum i chyba tam lepiej prowadzić dyskusje na temat kadry. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Grupy Ligi Narodów - Page 2 Empty Re: Grupy Ligi Narodów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach