SpinBet24
Włoskie Ligi Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Włoskie Ligi

Go down

22112017

Pisanie 

Włoskie Ligi Empty Włoskie Ligi




Lube Civitanova - Ravenna

Set z najniższą ilością punktów Over 40.5 pkt

Kurs: 1.77
Totolotek
(p)

Zaległe spotkanie 2 kolejki ligi włoskiej, pomiędzy aktualnym mistrzem Włoch Lube Civitanovą i Ravenną, w tym meczu zagram trochę niekonwencjonalnie, na seta z najniższą ilością punktów, gdzie według mnie będzie wynosił powyżej 40.5 pkt. Zacznijmy od tego, że według mnie nie będzie w tym spotkaniu tie breaku, Ravenna może powalczyć, ale nie na tyle, żeby doprowadzić do 5 setów, zaczynam od tego, bo tie break najbardziej może zagrozić temu typowi, oczywiście on również może zostać rozegrany na przewagi i ta linia może zostać przekroczona, ale to rzadki widok, Lube tylko raz wygrało w tym sezonie po 5 setach z Piacenzą, gdzie trochę zlekceważyli swoich przeciwników. Każde pozostałe spotkanie wygrywali 3:0, bądź 3:1, ale nie dominowali jakoś mocno w setach, do wejścia typu potrzebne są wyniki 25:16 bądź wyższe, Lube tylko jednego seta wygrała wyżej, 25:15 z Sorą, zespołem, który przegrywa wszystko jak leci w lidze. Ravenna radzi sobie niespodziewanie dobrze i na pewno stawią opór, wątpię, żeby nie ugrali w którymś secie 16 punktów, przecież potrafili zwyciężyć między innymi z Trentino u siebie 3:0. Myślę, że tu Ravennę stać nawet na urwanie seta, ale nic więcej, nie gram jednak nic w tę stronę, bo tu może skończyć się również 3:0, myślę, że ten typ wygląda najciekawiej z tego spotkania.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:41, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : rozliczenie)
mazik
mazik

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1084
SpinyBety : 198

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Włoskie Ligi :: Comments

wilu1103

Pisanie Sob 10 Mar 2018 - 15:03 by wilu1103

Lube Civitanova - Piacenza

Piacenza Handi +2.5 seta

Kurs: 1.94 Astekbet


Play off ligi włoskiej siatkówki, jak to na tym etapie same ciekawe spotkania, ja wybrałem mecze Luve Civitanovy z Piacenzą, gdzie pokuszę się z myślą, że Piacenza urwie Lube chociażby seta, kurs na takie zdarzenie to 1.94 w Fortunie. Lube świetny zespół i aktualnie druga siła ligi włoskiej, w losowaniu mogli trafić trochę lepiej, a trafili na nieobliczalną Piacenzę, która może namieszać. Goście choć w lidze przegrali aż 11 pojedynków, to tylko w 3 nie zdołali urwać seta, z Perugią u siebie, choć w setach zdobywali 22, 24 i 22 punkty, walcząc do końca, z Modeną gdzie mecz im kompletnie nie wyszedł i Trentino, w pozostałych spotkaniach nawet jak przegrywali to zdołali coś ugrać, a każdy wie z jakimi drużynami musieli się mierzyć. Z Lube w tym sezonie dwa spotkania przegrali, ale dwa spotkania po 3:2, Civitanova radziła sobie dopiero tie breaku. Kolejnym plusem jest fakt, że Piacenza może całkowicie skupić się na play offach, za to Lube już za 3 dni grają wyjazdowe spotkanie ze Skrą w lidze mistrzów, więc będą musieli jakoś połączyć ze sobą dwa ważne spotkania w 3 dni. Myślę, że warto spróbować, Piacenza ma bardzo duże szanse urwać chociażby seta, chociaż jeśli gospodarze zagrają na 100%, może skończyć się szybkim 3:0, myślę jednak, że trener będzie trochę rotował składem.

Powrót do góry Go down

wilu1103

Pisanie Sob 10 Mar 2018 - 15:04 by wilu1103

Perugia - Ravenna

Perugia Handi -20.5 pkt

Kurs: 1.99
Astekbet

Pierwsza runda play offów, pierwsze spotkanie w którym zmierzą się Perugia z Ravenną, gdzie typuje zwycięstwo gospodarzy różnicą co najmniej 21 pkt, czyli sety wygrane bardzo wysoko, choćby 3:0 w setach po 25:18. Perugia mocno zdominowała ligę w tym roku, nie mieli sobie równych, tylko 3 porażki w lidze, a przecież oprócz nich grają tam takie drużyny jak Lube, Modena, Trentino, Verona, czy Piacenza, nie mają sobie równych i tak samo powinno być w pierwszej rundzie, gdzie zmierzą się z Ravenną, a więc zespołem bez jakiegoś błysku. W tym sezonie obie drużyny rozegrały 2 spotkania, oba mecze wygrała Perugia po 3:0, pierwszy wyjazdowy w punktach +19 pkt i ostatnio u siebie w domu, kiedy to ograli ich +25 pkt. Ravenna trochę zrezygnowana, nie stawią zbytnio dużego oporu Perugii, powinni skupić się na Challenge Cup, gdzie są już w półfinale rozgrywek i mają ogromne szanse na zwycięstwo w całych rozgrywkach. Perugia zaś 3 dni później gra wyjazd z Halkbankiem, który w tym sezonie jest bardzo słaby, więc i z nimi nie powinni mieć problemów wygra, a mecz z Ravenną powinien być dobrym meczem rozgrzewkowym, bez żadnego odpuszczania i odpoczywania, widzę tu dużą szansę na wejście handicapu, skoro 6 dni temu potrafili wygrywać sety do 15, 14 z Ravenną, w meczu o nic, to w play offach można spodziewać się nawet większego lania.

Powrót do góry Go down

wilu1103

Pisanie Nie 25 Mar 2018 - 16:12 by wilu1103

Perugia - Ravenna

Ravenna over 61.5 pkt

Kurs: 1.9
Astekbet

Nie ufam Perugii, nie prezentują najwyższego poziomu w ostatnim czasie i na prawdę wcale nie musi być tak łatwo z Ravenną, choć awans wywalczyć powinni, to nie jestem przekonany w jakim stylu tego dokonają. W meczu tym zagram na over Ravenny, linia to tylko 61.5 pkt, a więc nawet nie muszą urywać seta, wystarczy, że w setach będą zdobywać powyżej 20 pkt, co nie wydaje się być tak poza zasięgiem, a być może urwą nawet seta, choć handicap +17.5 pkt też wygląda dobrze. Perugia już pierwsze spotkanie wygrali 3:1, pierwszy set przegrali dosyć gładko 20:25, następne 3 sety wygrali, ale w jakim stylu 26:24, 28:26 i 25:19, tylko w ostatnim secie w miarę odlecieli rywalom, a Ravenna nawet jakby nie wyrwała tego pierwszego seta, to w takich okolicznościach przegrywając 3:0 zdobyliby 69 pkt. Drugi mecz na wyjeździe przegrali już 3:2, choć Ravenna mogła spokojnie wygrać 3:1, mając kilka piłek meczowych i znowu sety były bardzo zacięte 20:25, 25:23, 27:25, 29:31 i 15:12. Nawet w lidze mistrzów Perugia wcale tak łatwo sobie nie poradziła, mimo, że wygrali 2 mecze z Halkbankiem po 3:0, ale już na wyjeździe było w setach 18:25, 22:25 i 29:31, a zespół turecki naprawdę w tym sezonie prezentował niski poziom, u siebie wygrali ostatnio również 3:0, ale dwa pierwsze sety wygrane 25:23, bardzo zacięte, ostatni set wygrany do 13, ale obie drużyny zapewne grały już rezerwami, bo Halkbank nie walczył już o nic, tak samo jak Perugia, myślę, że jest tu spora szansa na 62 pkt Ravenny, choć znając życie jak zagram przeciwko nim, to akurat zagrają mecz życia.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 14 Lis 2018 - 11:17 by c11

Lube Civitanova -Villas Siena
Typ: Lube -2.5

Gospodarze obok Perugii są głównym kandydatem do mistrzostwa włoch. Mając w zespole takie gwiazdy jak Juantorena, Leal czy Sander poprostu jakość musi być. Sezon zaczęli dobrze ale już zdążyli zgubić punkty z najgroźniejszym rywalem Perugia oraz po punkcie z Trentino i Monzą. Wydaje mi się że aby nie stracić kontaktu do lidera muszą poprostu wygrywać pewnie za 3 pkt. O rywalu nie będę się zbyt wiele rozpisywał, początek sezonu fatalny 7 porażek na 7 meczy co prawda potrafia urwać seta ale uważam że lube dzisiaj na to nie pozwoli.. Własna hala, kadrowo przynajmniej Lube jest półkę wyżej, oraz świadomość że więcej prostych punktów tracić nie wolno skłania mnie do grania na czyste 3-0 dla Civitanovy

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 30 Maj 2020 - 11:56 by stawiamyrazem

Siatkarska Serie A mężczyzn szybko została zakończona z powodu pandemii koronawirusa. Władze ligi uznały, że nie będzie spadków i wszystkie kluby wystartują w nowym sezonie. Okazuje się jednak, że jednej drużyny na pewno zabraknie.
To Argos Volley Sora, który oficjalnie poinformował o niezgłoszeniu drużyny do rozgrywek. Klub jednak nie chciał ujawnić, co wymusiło na działaczach podjęcie tak trudnej decyzji.

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach