SpinBet24
Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Uwagi, skargi, zażalenia

+65
boywer
Mentos
Michalski1988
ney11
Kwas
Barti80
Astekbet
tigertyp
artur2309
michaszek83
Brunobet
gibsoon
Iglo
adrianP
supertyper
MichW
webmaster
NASA
pavioniusz
marecki777
rafaa76
Diablo
Blantare
kurkawodna871
juveman87
dominikbolt95
kobra
Qwezy
vamoskamil
cyklon
fbmod
RL9
Special
bmx34
smail
Pissompons
messi
drozda73
supertyp
kobii
faro2013
Esprimo1910
wnukuarch
bonusowo
lech_p
Hulk93
LOGAN
opelnat
boruc91
kuba2003tedi
kobolt
ATR
hazardzista777
Pieru
Piciu1404
jureksen
Krolick
vlepek
sss17
Moderatorek
obstawiacz
PH1964
Malson
maluchteam
Admin
69 posters

Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Admin Pon 9 Maj 2016 - 14:24

First topic message reminder :

Uwagi, skargi, zażalenia
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down


Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by MichW Czw 1 Lis 2018 - 18:12

Pewnie źle się podlinkowało. Jak Admin będzie to zapewne zostanie to poprawione. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Michalski1988 Czw 1 Lis 2018 - 21:17

Możliwe. Jednak sytuacja trwa dopiero od dnia dzisiejszego, wczoraj wieczorem było jeszcze ok. @Admin - jeśli coś się zmieniło, lub nie chcecie promować tego bukmachera, to daj znać, będę podawał kursy z innych stron.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by MichW Czw 1 Lis 2018 - 21:41

Skowron bodajże dzisiaj chwalił tego buka za bonus powitalny więc możliwe że dopiero rano pin-up został podlinkowany i stąd wczoraj było ok a dzisiaj wystąpił takowy problem. Trzeba poczekać na odpowiedź Admina w tej sprawie. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Admin Sob 3 Lis 2018 - 14:18

Może być błąd jak ktoś wstawiał w system aktualizacje linków. Czekam na @webmastera bo ma jakieś swoje sprawy rodzinne. Jak tylko się pojawi  to zmieni to. DO tego momentu możesz pisać unibe.. bo jak zmieni to wówczas będzie się taka nazwa wyświetlała.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Michalski1988 Sob 3 Lis 2018 - 15:54

OK. Dzięki za info. Jak będziesz miał info od kolegi że jest już ok to daj znać. Do tego momentu będę sobie radził ja do tej pory.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Diablo Wto 18 Gru 2018 - 19:53

Mam pytanie dlaczego np. napisałem typ w temacie "Diabelsko dobre typy" a został pokazany autor @skowron
Kiedyś miałem podloną sytuacje  i chyba pokazało autora postu nie mnie a @MichW
Diablo
Diablo

Zaufanie : 75%
Liczba postów : 218
SpinyBety : 1097

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Admin Wto 18 Gru 2018 - 20:07

Proszę ignorować takie sytuacje. 
Punkty są poprawnie zliczane bo błąd po kilku minutach automatycznie się naprawia.  
Ten problem pojawia sie od momentu kiedy pracujemy nad nową wersją forum.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by ATR Pon 25 Lut 2019 - 11:18

W temacie https://www.forumbukmacherskiepol.com/t1612p195-pojedynek-typerow Admin napisał:
"Jak pokazuje sytuacja z @PH1964 nie szukamy na siłę powodów do niewypłacenia nagród. Wspomniany użytkownik otrzymał nagrodę pomimo zaufania na poziomi 50% no chyba, że to też jest moje konto"
Ja mam zaufanie 75% i od tygodni nie mogę wymienić punktów (szczególnie biorąc pod uwagę ostatni akapit!!!). Mimo że napisałem ponad 8 razy!!! tyle postów co użytkownik @PH1964. Żeby była jasność ja nic nie mam do użytkownika @PH1964 ale wypadałoby oczekiwać równego traktowania....

Mało tego zostałem oszukany przez betsupremacy.ag i 888win.bet rejestrując się z linków forum (na bardzo dużą kwotę łącznie!!!).
W takiej sytuacji spodziewałbym się PRZYNAJMNIEJ zwrotu prowizji za mnie z tych miejsc (podejrzewam że jakieś prowizje są bo inaczej promowanie ich nie miałoby sensu ....). To i tak byłyby kwoty minimalne w porównaniu do moich strat....

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by kobra Pon 25 Lut 2019 - 11:42

Może jakbyś czytał wszystko a nie po łebkach to byś doczytał slowa adminostracji że co co zaczeli konkurs z zaufaniem na poziomie 100% to otrzymają nagrode.

Pewnie u bukmacherow tez czytasz tylko to co jest ci na reke. Mysle nikt nie ma obowiazku zwrotu niczego. Co ciekawe gram regularnie w 888win i noe mam problemu a jest to jeden z nilicznych bukmacherow gdzie jestem na duzym plusie. 
Hehe z tym zwrotem prowozji to raczej tak nie dziala. A czy jak wygrasz u jakiegos bikmachera to dzielisz sie z forum?
Kiedys gralem przez kilka lat w otobet i bylo ok potem zrobil sie scam i nieoge miec pretensji do forum ktorego sie rejestrowalem.
Z tym betsupermency to mieli zakusy na Polakow ale w pewnym momencie zrezygnowali  racze z bukmacherem trzeba walczyc o to.
kobra
kobra

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 264
SpinyBety : 88

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by ATR Pon 25 Lut 2019 - 11:50

Co do 888win Admin 28 grudnia w Prywatnej Wiadomości napisał:
"W tym przypadku mam pełny podgląd na twoje konto i wiem, ze masz racje i mówisz prawdę"

A z betsupremacy Admin nie dostał żadnej odpowiedzi w mojej sprawie... Przypadek??

kobra: Jak kupisz w sklepie np. czekoladki na wagę a w papierku będzie gówno to pretensje będziesz miał przede wszystkim do kogo?? Do sklepu - przecież nie będziesz po świecie latał za producentem....

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by kobra Pon 25 Lut 2019 - 17:33

Ale porównanie Smile
Możesz mieć tylko pretensje do siebie moim zdaniem a to porównanie jest zupełnie nie na miejscu. Jak napisałem ja nie mam z nimi problemów a gram regularnie więc dziwi mnie to. Moim zdaniem zazwyczaj problemy mają osoby które kombinują b gram od lat i nigdy nikt mi nie zbanował konta.  

Jak wspomniałem ten betsupermency z tego co wiem chciał wejść na polski rynek ale z tego co wiem z powodu licznych nadużyć i wyłudzeń bonusów bez depozytów które regularnie oferują wycofali się z Polski oraz zerwali umowy z wszystkimi serwisami (wiadomość z innego forum)  A to tłumaczy dlaczego mogą mieć wylane na polskie serwisy i im nie odpowiadają.  Co do tego bukmachera to możesz sobie poczytać na zagranicznych forach, ze ma naprawdę dobre opinie.  Przypadek, że bukmacher z dobrą opinią wśród zagranicznych graczy rezygnuje z terenu na którym połowa graczy to łowcy bonusów a pozostałe 30z 50 % to nieżyjący dziadkowie, babcie itd. na którym zarejestrowała konta pierwsza połowa graczy. 

Co do 888win być może masz racje jednak ja dalej u nich gram i jest ok.
Dziwne, że tylko ty masz problemy z bukmacherami (bez obrazy) tylko mnie to zastanawia.

Ostatni ktoś zgłaszał problem z bet-fan ale przyznał się, że trochę winny w tym jego. Po kilku dniach i interwencji Admina czy moda z tego co czytałem konto zweryfikowali a kasa została wypłacona z tym, że użytkownik dostał ostrzeżenie, ze ponownie może być wymagana weryfikacji bo konto trafiło na listę  całej sieci.  Możliwe, że masz już u innego buka tej sieci gdzie miałeś bana.
kobra
kobra

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 264
SpinyBety : 88

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by ATR Czw 9 Maj 2019 - 15:01

http://www.888win.bet/ jak widać zawinęli się (ale myśląc że są bezkarni mogą się zdziwić...).
Zarejestrowałem się w linków forum w co najmniej 2 bukmacherach i w obu zostałem oszukany. Mało tego mam do wymiany 800 punktów które od miesięcy nie mogę wymienić mimo że osoby z kilkudziesięcioma postami dostają nagrody z konkursów jak gdyby nigdy nic.
Domagam się przelania mi 80 zł za te 800 punkty + zwrotu prowizji uzyskanych dzięki mnie w 888win.bet i betsupremacy.ag. Dodatkowo żądam rekompensaty za brak ostrzeżenia - mimo pojawienia się problemów z wypłatami (wiem to z wiadomości prywatnych z Adminem) - w wątku o 888win.bet. GDYBY TO OSTRZEŻENIE BYŁO NIE WPŁACIŁBYM A CO ZA TYM IDZIE NIE BYŁOBY PROBLEMU.
Czekam do jutra do północy a w przypadku odmowy podejmę inne kroki.....

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 25%
Liczba postów : 812
SpinyBety : 396

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Admin Czw 9 Maj 2019 - 15:19

To dziwne, że zawsze Ty masz problemy. Nie otrzymałeś wymiany punktów  za notoryczne łamanie regulaminu forum. Jeżeli chodzi o betsupermency to jesteś jedyną osobą, która zgłaszała jakieś pretensje co daje do myślenia.
W przypadku 888 to już dawno zakończyliśmy z nimi współpracę to po pierwsze, po drugie zerwaliśmy z nimi współpracę po otrzymaniu trzech skarg z czego Twoja była pierwsza więc skończ się kompromitować. 

Widzę po wypowiedzi, że albo jesteś pijany albo niepoważny. Ktoś zmusił kogokolwiek do rejestracji na tym forum? Nie moja wina, że rzuciłeś się do rejestracji bo było kilka euro bez depozytu do zgarnięcia. Zawsze przypominamy, żeby w przypadku nowych bukmacherów nie trzymać na koncie gracza większych kwot. 

Żądania to możesz kierować do firm ubezpieczeniowych a do forum. 


Ten fragment wybitnie mnie rozbawił. Po co czekać ? Działaj już teraz.

Temat został zakończony jakieś pół roku temu. Podejrzewam, że ponownie przegrałeś większą kwotę i próbujesz nieudolnie coś wyłudzić i wracasz do tematu. Nie będziemy tolerować takich zachowań na forum i tym razem na stałe wylatujesz.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Admin Czw 9 Maj 2019 - 15:21

Przypominam wszystkim, że w stopce znajduje się zakładka kontakt na e-mail jakby ktoś miał jakieś wątpliwości.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by zibi Czw 9 Maj 2019 - 15:41

Ludzie macie tupet Sad a jak wygrywałeś i wypłacałeś to przelewałeś na forum część kasy z wygranych?  Czasami zastanawiam się czy w nielegalach grają pełnoletni!!!!
zibi
zibi

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 108
SpinyBety : 75

Powrót do góry Go down

Uwagi, skargi, zażalenia - Page 18 Empty Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach