SpinBet24
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

+14
andrzejszwedzki
tigertyp
hetman6
krypton
Honda
Barti80
zajonc
Brunobet
cyklon
dominikbolt95
mamut
zacharty
Iglo
fbmod
18 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by fbmod Pią 23 Lis 2018 - 21:18

First topic message reminder :

Ten weekend zapowiada się wspaniale. Przed nami dwa mecze na szczycie.
W sobotę o godz. 20:45 zmierzy się Atletico Madryt z FC Barceloną & Lechia - Jagiellonia 
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 5810
W niedzielę o godz. 18:00 zmierzy się Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 15001110

Mamy dla was szybki konkurs.
Wytypuj dokładny wynik meczów i otrzymaj  15 euro od  RELOADBET lub 10 euro od Fan-sport.
Zasady są proste w komentarzu pod tym postem podaj bukmachera i login /ID oraz dokładny wynik spotkania. Jeden bukmacher jedno spotkanie np.
RELOADBET - fbpolcpm   Atletico Madryt z FC Barceloną wynik 2-2  tylko dla osób rejestrujących się z naszych linków po przez kliknięcie w RELOADBET) 
fan-sport ID XXXXXXX    Lechia Gdańsk z Jagiellonią Białystok  2-1  (Pamiętaj, ze dostęp do Fan-sport możesz uzyskać poprze zainstalowanie dodatku VPN do swojej przeglądarki https://windscribe.com/download wybierz lokalizacje Niemcy i odblokuj dostęp do wszystkich bukmacherów) 

Pamiętaj, że w tym przypadku otrzymasz 10 euro do fans-sport jeżeli trafisz spotkanie Lechia - Jagiellonia i nie będziesz mógł tego zamienić na 15 euro w RELOADBE.
Bonus należy obrócić przed uwolnieniem w Fan-sport  3 x 2.1 AKO z minimum dwoma spotkaniami lub 5 x 1.80 w RELOADBE dozwolone single.
Możesz przystąpić w dowolnym momencie do konkursu nawet po rozpoczęciu pierwszego spotkania jednak nie możesz typować meczu  jeżeli już trwa. Możesz wówczas tylko typować starcie w Gdańsku które rozpocznie się dopiero w niedzielę o godz. 18:00. Jeżeli typujesz tylko jedno spotkanie wówczas otrzymasz przy poprawnie wytypowanym wyniku tylko 5 euro.
Jeden użytkownik może oddać tylko jeden post. Postów nie można edytować.
Jeden użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę do jednego bukmachera w przypadku trafienia wyników wypłacana jest wyższa nagroda chyba, ze użytkownik poprosi o zmianę)
Nie będziemy słuchać jakichkolwiek wymówek typu "popełniłem błąd w podawaniu wyniku, loginu, ID" itd. dotyczy to 100% uczestników konkursu.
Nagrody zostaną wypłacone na konta gracza najpóźniej  do 27.11.2018 r. godz. 21:00


konkurs odbywa się równolegle na forum oraz na grupie Facebook OBSTAWIAMY - ZARABIAMY


Ostatnio zmieniony przez fbmod dnia Pią 23 Lis 2018 - 21:46, w całości zmieniany 2 razy
fbmod
fbmod

Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 283
SpinyBety : 179

https://www.forumbukmacherskiepol.com/ https://web.facebook.com/profile.php?id=100011205581322

Powrót do góry Go down


Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Barti80 Sro 28 Lis 2018 - 16:29

Wiedziałem, że coś jest nie TAK!
Byłem na 100% pewien, że rejestrowałem się z linku poprzez forum, postanowiłem wejść na live chat bukmachera - Reloadbet

U każdego bukmachera można taką informację przecież sprawdzić z jakiego linku zarejestrowało się konto. Skopiowałem link z forum i wrzuciłem na live chat u bukmachera Reloadbet, po czym zapytałem się czy z tego samego linku jestem zarejestrowany. Dostałem odpowiedź, że tak.

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 2018-110
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 2018-111

Tak jest pisałem, od razu coś mi tutaj śmierdziało, byłem pewien, że rejestrowałem się z linku partnerskiego podanego na forum. Proszę przekazać tą sprawę do Reloadbet. Skoro wygrałem w konkursie, nagrody miały być przyznane do 27 listopada - godzina 21:00. Inni dostali bonusy, ja nie dostałem, ponieważ bukmacher twierdzi, że nie zarejestrowałem się z linku, no to ja mam dowód w postaci rozmowy na live chacie, że jestem zarejestrowany z linku partnerskiego forum. Mam nadzieję, że @Admin to szybko wyjaśnisz z bukmacherem.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Admin Sro 28 Lis 2018 - 16:40

Dwie sprawy. Bo chyba zapomniałeś o pewnych faktach odnośnie regulaminu forum itd. ale to pominę.

Nie sądzę aby człowiek na LC miał podgląd na to z jakiego linku się rejestrujesz.
Druga sprawa jeżeli napisałem, ze taką informacje otrzymałem to tak było. Jak chcesz i taki uparty jesteś to mogę również wstawić rozmowę z Agentem Affiliate z którym ta promocja oferta była uzgadniana. 
Mogę sprawdzić czy konto było zarejestrowane z naszego linku tylko jeżeli jest ono aktywne. Jeżeli nie jest to nie zostanie wyświetlone w panelu partnerskim. Dlatego opieram się w takim przypadku na tym o otrzymuje od opiekuna bukmachera. 

Po raz nie wiem już który robisz zamieszanie a nie chcę na forum wyciągać brudów i dlaczego jeszcze tu jesteś.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Barti80 Sro 28 Lis 2018 - 16:53

Chciałem to wyjaśnić z bukmacherem, ponieważ jestem pewien, że rejestrowałem się z linku forumowego, bo jeszcze miałem nawet na myśli to, że na forum mogą być fajne konkursy dla osób zarejestrowanych z linku jak to było wcześniej z innymi firmami na forum, zresztą @andrzejszwedzki też pisał, że rejestrował się z linku, więc również może być problem z systemem lub po prostu z tym linkiem. Przecież piszę jak jest, ja nikogo nie oszukuję, chciałem to wyjaśnić, ponieważ czuję się troszkę oszukany przez tą firmę Smile Rejestruję się z linku forumowego po to aby rozwijać i wspierać forum, następnie pojawia się konkurs na forum... czytam regulamin konkursu... konkurs dla osób zarejestrowanych z linku forumowego, myślę sobie Ok.. mogę wziąć udział, ponieważ jestem pewien że rejestrowałem się z linku. Na sam koniec bukmacher nie przypisuję mi bonusu, ponieważ nie jestem zarejestrowany z odpowiedniego linku... Fakt faktem zdarzają się czasami problemy z przeglądarka, ale ja zawsze po przejściu w odpowiedni link do rejestracji się rejestruję, a nie przykładowo wchodzę w bonusy i przeglądam ofertę...

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Honda Sro 28 Lis 2018 - 16:57

Dziwny to ty jesteś @bastek
Napisałem jak dodali i zastanów się czy pytasz na PW czy na forum!!!!
A powiedz mi @special ile razy już szukasz problemów i ile razy już miałeś bana na forum?
Na Twoim miejscu to bym się zastanowił zanim coś napiszesz
Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 7512 - Poziom zaufania obniżony w związku z powtarzającymi się przewinieniami i brakiem reakcji na otrzymywane uwagi i ostrzeżenia. Brak możliwości wymiany punktów oraz uczestnictwa w konkursach do momentu podniesienia poziomu zaufania na 100%.

A mimo to z tego co widziałem wymieniają dla ciebie punkty i bierzesz udział w konkursach. Coś mi tu śmierdzi Smile
@Admin jak to jest, że jednych regulamin obowiązuje a innych nie. Ja kiedyś nie otrzymałem nagrody jak miałem obniżoną rangę.

Honda

Ostrzeżenie : Dyskusje w nieodpowiednim temacie (wymiana poglądów z użytkownikiem BASTEK)
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 51
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Honda Sro 28 Lis 2018 - 17:07

Sorki, że t ale gość mnie irytuje bo za każdym razem szuka zaczepki a zapomina czytać regulamin forum.  Kolejna sytuacja w której szuka zaczepki kilka dni temu. Pomijam fakt, że wymieniliście mu punkty

Nie wiem jak zacytować post więc wyróżnię innym kolorem
Napisał @bastek

Kolego sympatyczny - @brunobet
Pytanie było skierowane do @Admin

Zresztą pisałem do @Admin w tej sprawie przed wyjazdem i zapewniał, że nagrody zostaną wypłacone, a zajmuje się tym konkretnie @webmaster

Więc nie wprowadzaj w błąd użytkowników i nie rób zemnie przygłupa na forum, widać jak żyjesz forum... skoro mylą Ci się loginy Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Icon_smile



I tak przy każdej nadarzającej się okazji. A jestem też na innym forum na którym narzekałeś z kolejnego swojego multikonta na to forum jakiś czas tem. Nie pamiętam dokładnie nazwy ale chyba @Tiksted  czy tixed.  Masz tupet człowieczku

Honda

Ostrzeżenie : Dyskusje w nieodpowiednim temacie (wymiana poglądów z użytkownikiem BASTEK)
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 51
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Barti80 Sro 28 Lis 2018 - 17:12

A co w tym złego, że przedstawiłem to na forum? Przecież nikt niema nic za uszami z forum, co najwyżej to byłby to błąd firmy (bukmachera) a nie forum, więc nie wiem o co chodzi...

@Honda - No tak no i co z tego? Ja niczego nie ukrywam, miałem okres próbny miesiąc, nic nie wymieniałem przez ten czas, następnie moje punkty do wymiany zostały wyzerowane i mogłem zacząć normalnie funkcjonować na forum - tak jak wszyscy, jeżeli chodzi o wymiany itp.
Co do mojego paska, to już dawno powinien być wyzerowany, zresztą pisałem w tej sprawie do Admina.

Nie miałem nigdy wcześniej takich sytuacji z żadną firmą, jak się rejestrowałem to byłem w bazie i tyle. @Honda - widzę, że wyjątkowo dobrze poinformowany jesteś Smile

Jeżeli firma się dobrze zachowała to już dalej nie wnikam, tylko zastanawia mnie ta pewność supportu bukmachera co do linku z którego się zarejestrowałem.

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Honda Sro 28 Lis 2018 - 17:34

Nie wiem i nie interesuje mnie ale masz obniżony poziom  i ostrzeżenie a wymieniają Ci punkty.
To mnie dziwi bo jest niezgodne z regulaminem.
Dlaczego jak ja miałem obniżony to ni mogłem wymieniać a skoro powinieneś mieć wycerowany i podniesiony do 100% to tego najwyraźniej nie przypilnowałeś.
Kończę tą dyskusje bo mi żal ciebie.
Nie jest to jedyne forum na którym jestem i nie jest to jedyne forum na którym jesteś pod kilkoma loginami i często też po banie.

Ja też tylko napisałem, że ostatni płakałeś o nagrodę za aktywność której już nie przyznają na forum od co najmniej dwóch miesięcy ale żeby to wiedzieć to trzeba czytać regulamin a nie go łamać i mieć do wszystkich pretensje.
Nie chcę aby zabrzmiało to jak szantaż ale jak dostaniesz nagrodę to uciekam z tego forum bo zgodnie z regulaminem nie powinieneś jej dostać.  Jak dla mnie to możecie wypłacić podwójną innemu użytkownikowi który jeszcze nie otrzymał nagrody ale nie temu oszustowi i multikonciarzowi.

Honda

Ostrzeżenie : Dyskusje w nieodpowiednim temacie (wymiana poglądów z użytkownikiem BASTEK)
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 51
SpinyBety : 26

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Admin Sro 28 Lis 2018 - 17:41

Jeden i drugi otrzymuje obniżenie poziomu zaufania. milion razy już pisałem, że do takich sporów jest specjalny dział a nie robicie syf na forum.

No to się ubawiłem
@BASTEK - kolejny raz najpierw wypisujesz do Nas na PW, potem do bukmachera a jak nic nie jesteś w stanie wskórać to robisz zamieszanie na forum. Miałeś już podniesiony poziom zaufania po okresie próbnym a następnie obniżony za nieprzestrzeganie regulaminu w dziale TYPY BY SKOWRON. W związku z tym powinieneś mieć blokadę na wymianę punktów oraz udział w konkursach. Dlaczego mnie nie dziwi, że po raz  kolejny szukasz i wytykasz najmniejsze błędy innym a siebie uważasz za wzór cnót i osobę z której inni powinni brać przykład.

@HONDA - teraz to się Tobie coś pomyliło  być może zachowanie @BASTEK jest zaraźliwe i się Ci udzieliło ale nie będziesz mi mówił w jaki sposób mam dzielić nagrody. Jak chcesz to możesz opuścić forum naprawdę nikt nikogo do niczego nie zmusza na forum.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2067
SpinyBety : 816

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by andrzejszwedzki Wto 4 Gru 2018 - 15:25

fbmod napisał:Nagrody zostały wypłacone przedwczoraj przez fan-sport i wczoraj przez RELOADBET.
Wyjątkiem są
@bastek
@andrzejszwedzki  
bukmacher RELOADBET poinformował, ze rejestracje kont gracza tych użytkowników nie zostały przypisane do naszego konta partnerskiego (rejestracja z innego linku niż forum)
Podjęliśmy decyzje z @Admin, że nagrody zostaną przekazane w formie PSC jednak ostatni raz robimy taki wyjątek. Na przyszłość nie będziemy pokrywać nagród jeżeli jakiś warunek nie zostanie spełniony.
Sory ale do dzisiaj nagrody nie otrzymalem,pomijajac juz reistracje,ktorej napewno dokonalem z waszego forum,ba i powiem wiecej na strone bukmachera tez wchodzilem tylko z waszych linkow...
pozdrawiam wszystkich

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2974
SpinyBety : 1108

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Barti80 Pią 7 Gru 2018 - 6:55

Hahaha... dobre jaja wychodzą na tym forum. 
Wiedziałem od początku, że nagrody za konkurs nie zostaną wypłacone, a bukmacher nawet nie wiedział o tym konkursie - Reloadbet. Później powiedziano, że ja i @andrzejszwedzki nie zarejestrowaliśmy się z linku z forum, a ja i Andrzej rejestrowaliśmy się z linku z forum, po za tym bukmacher to potwierdził - jak ktoś nie widział o może zajrzeć na forum --> https://www.forumbukmacherskiepol.com/t1586-atletico-fc-barcelona-lechia-z-jagiellonia - Pewnie @Honda też nie dostał bonusu w Reloadbet... pewnie to konto... niech pokarze screena, że dostał bonus... nikt nie dostał i taka jest prawda Panie Administratorze Smile

Jak widać Admin sam nie zmądrzał a widzi u innych błędy i się wiecznie przypierdala do ludzi tylko Smile
Chciałem wrócić na forum i wróciłem, ale widzę, że są tutaj tylko rzeczy robione na pokaz... Zresztą sam doskonale wie o co mi chodzi... nie chce mi się o wszystkim rozpisywać, ale sam dokładnie wie jak forum funkcjonuje... nie wiem kogo próbuje oszukać Smile Tyle ode mnie na ten temat...

Barti80

Ostrzeżenie : Nieprzestrzeganie regulaminu Typy by, Nieustanne wprowadzanie zamieszania na forum.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1071
SpinyBety : 3

Powrót do góry Go down

Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią   - Page 3 Empty Re: Atletico - FC Barcelona & Lechia z Jagiellonią

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach