SpinBet24
Skoki narciarskie 2018/2019 - Page 2 Fsdfds11
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skoki narciarskie 2018/2019

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

27102018

Pisanie 

Skoki narciarskie 2018/2019 - Page 2 Empty Skoki narciarskie 2018/2019




Około 20 dni dzieli nas od inauguracji sezonu 2018/2019 w skokach narciarskich. Pierwsze skoki 2018 rozpoczną się 17 listopada na skoczni w Wiśle! Najlepsi skoczkowie świata powalczą wówczas podczas konkursu drużynowego. Pozwoliłem sobie otworzyć nowy temat dotyczący zbliżających się zmagań najlepszych skoczków na świecie.

avatar
Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
SpinyBety : 19

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Skoki narciarskie 2018/2019 :: Comments

avatar

Pisanie Pią 1 Mar 2019 - 11:48 by adrianP

Konkurs Mistrzostw Świata w skokach narciarskich w Seefeld na skoczni normalnej rozpocznie się już dziś o godzinie 15:00. Swoich faworytów do wygranej wskazał zwycięzca czwartkowych kwalifikacji, Stefan Kraft. Austriak przyznał również, że normalne skocznie nie należą do jego ulubionych.
 "Dawid Kubacki jest bardzo mocny na mniejszych obiektach, zawsze leci wysoko i jest jednym z głównych faworytów. Na tej skoczni spisuje się świetnie. Podobnie Kamil Stoch, Ryoyu Kobayashi jest w fantastycznej formie. Do tego niemieccy zawodnicy. Wygląda na to, że o medale będzie walczyło pięciu, sześciu skoczków - dodał Austriak."

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 1 Mar 2019 - 17:44 by adrianP

Co się podziało to coś niemożliwego Surprised pierwszy raz w historii skokach narciarskich chyba coś takiego się wydarzyło Surprised

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 1 Mar 2019 - 19:45 by preorder

Kiedyś pamiętam jak bodajże Bardal albo Pettersen się przesuneli z trzeciej dziesiątki na podium no ale nikt nie wygrał. Dzisiaj to by mogli zrobić wywiad z wiatrem Very Happy

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pią 1 Mar 2019 - 19:57 by adrianP

Wiatr wiatrem ale ten najazd był najgorszy.. Te opady..
A co do Bardala albo Pettersena to na pewno nie wydarzyło się na Mistrzostwach świata, bo z tego co piszą portale to pierwszy raz w Historii.
Fajnie że się chłopakom udało, bo po konkursach na normalnej skoczni poszła na nich plaga fejmu. A teraz znowu wszyscy ich noszą na rękach. Tacy Polacy są właśnie.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 4 Mar 2019 - 22:35 by preorder

No nie na MŚ tylko w normalnym konkursie ale pamiętam, że była podobna sytuacja ~20 miejsc się przesunął. 
btw. to Norwedzy ból zadka o ten konkurs Very Happy Evensen tam komentował konkurs i mówił, że Kubacki się nie powinien cieszyć z medalu  Laughing

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Mar 2019 - 10:22 by adrianP

Haha też o tym słyszałem że tak mówili i to nie tylko Evensen. Ale moim zdaniem oni zglupieli już do końca. Jak mógł chłopak się nie cieszyć z tego że został mistrzem świata?

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Mar 2019 - 10:29 by ney11

najlepsza była mina Kubackiego po drugim skoku Very Happy i te memy "radość mistrza świata"

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 11:01 by preorder

Dobrze by było jakby Stefan został ale coś czuję, że go kusza te Niemcy/ Austriacy i koniec końców weźmie u nich robotę. Nasi jak wtedy znowu Kruczka zatrudnią bo chodzą takie słuchy to nie będzie to najlepiej wyglądało Very Happy Jeszcze chyba jest opcja zatrudnić Janusa i to już by była lepsza alternatywa no ale najlepiej jakby Adam zatrzymał u nas Horngachera.

Powrót do góry Go down

boywer

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 14:46 by boywer

Tez mi się wydaje ze raczej niezostanie,często powtarza w wywiadach ze trzeba szukac nowych wyzwań itp.itd. wiec pewnie odejdzie.
Co do nastepcy to nie mam pojęcia kto byłby na teraz dobrym kandydatem,napewno duzego wyboru nie ma.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 6 Mar 2019 - 23:42 by ledeni

Alexander Pointner

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Mar 2019 - 13:23 by preorder

Jutro Raw Air startuje i myślę, że warto pograć miejsca 1-3, 1-6 w całym konkursy na, któregoś z Norwegów. Tam kursy są ogromne top3 Forfanga @16 jest, a po pierwsze to mają cał spektakl u siebie, po drugie ostatnie zawody w Vikersung, a oni tam zawsze świetnie skaczą i mogą sporo nadrobić. W dodatku czekam jak się kursy na Tande wyspypią przed Vikersund, wrócił niby po kontuzji i coś tak skakał w Obersdorfie w lotach 6 miejsce w ostatnim kokursie, pierwsze dwa nie wyszły bo był chyba 11 i jakoś po za 10 w drugim konkursie ale latać to on zawsze potrafił i myślę, że top6 będzie mozna grać po dobrych kursach ale tutaj chodzi mi już o same konkursy w Vikersund, a nie ogólnie miejsce Tandego w RAw Air.
POZDRO!

Powrót do góry Go down

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach